کتاب آزمونهای Expanding Tactics for Listening

دسته بندي : کتاب » زبانهای خارجی
توضیحات:
کتاب آزمونهای Expanding Tactics for Listening،  در قالب فایل pdf.

اشتباه رایجی که وجود دارد این است که زبان آموزان فقط کتاب اصلی مجموعه Tactics for Listening را مطالعه می کنند و تمرینات آن کتاب را حل می کنند. در صورتیکه تمام قدرت این مجموعه در ارتقا سطح لیسنینگ شما و موفقیت در آزمونهای زبان از جمله آیلتس، تافل، پی تی ای، و ... وابسته به انجام آزمونها و تست گرفتن از خودتان است.

شما می بایست بعد از انجام تمرینات هر درس، آزمون آن درس را با شرایط امتحان حل کنید تا از یادگیری خود اطمینان حاصل کنید.

کتاب تست Tactics for Listening با شبیه سازی شرایط آزمونها و آشنا کردن شما با ترفند هایی که آزمونهای رایج زبان بکار می برند شما را برای هر آزمون زبانی آماده می کند.

افرادی که با این مجموعه توانسته اند نمرات خیلی عالی با کتاب Tactics for Listening کسب کنند قطعا آزمونهای کتاب را انجام داده اند و سرعت خود را در تست زدن بالا برده اند. مجموعه pdfenglish با مشورت اساتید خبره آیلتس توانسته است کتاب آزمون های Tactics for Listening را با فایل با کیفیت صوتی آن تهیه کند و با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار دهد.

کتاب آزمون برای هر درس که شما تمرین می کنید و مهارت لازم را کسب می کنید یک آزمون در نظر گرفته شده است تا مطمئن شوید که مبحثی را که تمرین کرده اید در آن مهارت کافی دارید. آزمون هر درس از 10 نمره می باشد که نمره زیر 7 در هر آزمون به شما می گویید که در موضوع مورد نظر ضعف دارید و نیازمند تمرین بیشتر هستید. پس شما برای 24 درس این کتاب 24 آزمون دارید. از امتیازات دیگر این کتاب یک امتحان میان ترم و یک امتحان فاینال است که به ترتیب بعد از درس 12 و 24 می بایست از خود امتحان بگیرید. امتحانی طولانی تر که شما را با لیسنینگ و شرایط امتحان های طولانی آشنا می کنند. در آزمون میان ترم و فاینال علاوه بر دوره موضوعات تمرین شده، تست های سرعتی و سایر مهارت ها نیز گنجانده شده است.

به همت مجموعه pdfenglish کلیه آزمونها داری فایل transcript متن فایل های صوتی و پاسخنامه می باشد.

فایل صوتی این کتاب را با کیفیت بالا در قالب یک فایل زیپ شده از کانال تلگرام ما به آدرس ذیل تهیه نمایید.

دسته بندی: کتاب » زبانهای خارجی

تعداد مشاهده: 2610 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:

فرمت فایل اصلی: pdf

تعداد صفحات: 53

حجم فایل:4,420 کیلوبایت

 قیمت: 2,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • راهنمای استفاده:
    ابتدا فایل را با با نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج نمایید. برای دانلود رایگان نرم افزار winrar اینجا کلیک کنید.  • محتوای فایل دانلودی:
    فایل pdf